Karete klub Kozjansko in Obsotelje je v torek 16.4. sodeloval na humanitarni prireditvi Za Jonino srce, ki je potekala v polni dvorani telovadnice Janina v Rogaški Slatini. Kot učenec njihove šole in uspešen karateist Karate kluba Kozjansko in Obsotelje,  se je Luka Bele predstavil z nekoliko posebno, atraktivno karate točko. Po njegovi točki, pa je Andraž Lotrič- eden najmlajših članov našega kluba Joninemu očetu z nagovorom predal škatlico z prostovoljnimi prispevki, ki ste jih imeli v tednu pred prireditvijo možnost darovati vsi člani kluba.


Ob tej priložnosti se zahvaljujemo Luki in Andražu, seveda pa tudi vsem, ki ste darovali v skrinjico za Jonino srce.
Jona je bila pred časom naša članica. Kot je takrat kazala pogum in voljo do običajnega življenja najstnice, kljub zdravstvenim težavam, verjamemo da jo ta volja spremlja tudi danes na rehabilitacijah v Soči. Srečno in vse dobro želimo borki in njeni družini.

Foto by Foto Zorin