Karateisti Kozjanskega in Obsotelja osvojili 4 medalje na pokalu Konjiškega konja 2022.

V soboto je v Slovenskih Konjicah potekalo mednarodno tekmovanje v karateju. Nastopilo je 550 tekmovalcev iz 76 klubov in 8 držav. Med njimi tudi deveterica karateistov Karste kluba Kozjansko in Obsotelje: Tilen Prah, Ana Bele, Filip Lotrič, Lea Bele, Andraž Lotrič, Leon Sodin, Ela Volf Droždan, Benjamin Harman in Luka Bele. V katah je Luka Bele v kategoriji kadetov osvojil odlično 2. mesto, v kategoriji mlajši kadeti je Tilen Prah prav tako osvojil super 2. mesto. V športnih borbah pa so do medalje prišli Leon Sodin v kategoriji mlajši kadeti -40kg, Ela Volf Droždan v kategoriji malčiče +30kg. Ostali na žalost niso prišli do medalj. Čestitke vsem nastopajočim za osvojena odličja. Hvala tudi vodji ekipe Daniju Lotriču za pomoč in požrtvovalnost pri vodenju tekmovalcev. Naslednji teden nas zopet čaka pomembna tekma, kje bomo nedvomno stisnili pesti in napeli mišice in se borili do zadnjega ter dihali kot prava športna ekipa.