3.MEDALJE ZA KARATE KLUB KOZJANSKO IN OBSOTELJE NA 17. ŽALEC CUP 2019

V soboto 30.3.2019 je v Žalcu potekal že 17. tradicionalni karate turnir Žalec CUP, na katerem se je pomerilo 215 tekmovalcev iz 42 klubov. Organizator tega tekmovanja je bil Karate klub Žalec. Iz karate kluba Kozjansko in Obsotelje so nastopili 4 tekmovalci: Benjamin Herman, Lea in Ana Bele ter Tilen Prah. V kategoriji kata malčki je nastopil Tilen Prah, ki mu na tej tekmi ni uspelo osvojiti vidnejše uvrstitve. V športnih borbah je do medalje prišel Benjamin Herman, ki je v kategoriji malčki +30 kg osvojil 3. mesto. V kategoriji športne borbe malčice -30kg je Lea Bele osvojila 1. mesto, prav tako tudi Ana v kategoriji malčice +30kg. Torej smo skupno osvojili 3 medalje. Čestitke vsem nastopajočim za nastope in osvojena odličja.