KARATEISTI OSVOJILI 5.MEDALJ V OPLOTNICI

V soboto 19.5.2018 je Shotokan karate klub Oplotnica organiziral 13. pokal za občino Oplotnica. Na njem se je zvrstilo 188 tekmovalcev iz 26 klubov. Med njimi tudi člani karate kluba Kozjansko in Obsotelje: Vinko Juraja, Tai Kunst, Leon in Lara Sodin,Benjamin Herman in Žan Luka Lesnika. Najprej je začel kataš Vinko Juraja. V svoji in kategoriji višje je z lahkoto osvojil kar dvakrat prvo mesto. V kategoriji športnih borb pa je tretje mesto po repasažu osvojil Tai Kunst. Edina borka na tej tekmi iz našega kluba je bila Lara Sodin, ki je po izjemno borbenih in taktičnih bojih prišla v finale. Tam na žalost mogla priznati poraz in na koncu osvojila odlično 2.mesto. V kategoriji mladinci +76kg pa je nastopal naš najstarejši tekmovalec Žan Luka Lesnika, ki pa je osvojil 3.mesto. Nastopala sta tudi Benjamin Herman in Leon Sodin, ki pa po borbenih bojih nista osvojila vidnejše uvrstitve. Čestitke vsem nastopajočim.