Kar šest medalj za karateiste Kozjanskega in Obsotelja na zadnji pokalni tekmi. Luka Bele pokalni zmagovalec tako v katah kot skupno, Filip Lotrič, Tilen Prah in Leon Sodin ekipno kata pokalni zmagovalci
V soboto 8.10.2022, je v Šenčurju pri Kranju potekala zadnja, 3.pokalna tekma Slovenije. Udeležili so se jo tudi karateisti Kozjanskega in Obsotelja. Kar devet članska zasedba je osvojila pet medalj od tega dve zlati, eno srebrno in tri bronaste. Prvi so stopili na tatami kadeti in ml. kadeti. Pri ml. kadetih sta nastopila Filip Lotrič in Tilen Prah. Filip je zasedel nehvaležno 5.mesto, Tilen pa sedmo . V kategoriji kadeti sta nastopila Luka Bele in Grega Zbil. Grega je osvojil peto mesto, Luka pa po izvedenih katah na koncu osvojil osmoljeno 3. mesto, a si po skupnem seštevku vseh treh pokalnih tekem kljub temu priboril naslov POKALNI ZMAGOVALEC V KATEGORIJI KATA KADETI. Nato je ekipa ml. kadetov v sestavi-Filip Lotrič, Tilen Prah in Leon Sodin potrdila svoj primat in zmagala. Dečki iz Sotle so zopet dokazali, da so bili prava izbira na preteklem balkanskem prvenstvu kot najboljši kata tim v Sloveniji v tej kategoriji. Tudi oni so postali ekipno POKALNI ZMAGOVALCI V KATAH ML. KADETOV. Tudi v borbah smo osvajali medalje. V kategoriji ml. kadetinje, si je Lea Bele priborila finale in na koncu osvojila odlično 2. mesto, Ana Bele pa je pristala na petem mestu. V kategoriji dečki -35kg, je Andraž Lotrič osvojil zopet nehvaležno 5.mesto. Leon Sodin je v kategoriji ml. kadeti -40kg potrdil vlogo favorita in tako kot na tekmah doslej zopet premagal vso konkurenco. Leon je tako pristal na odličnem drugem mestu v skupnem seštevku za pokalnega zmagovalca. Sestra Lara Sodin, je v kategoriji mladink -53kg osvojila novo medaljo za 3.mesto. Še zadnji, ki je nastopal v borbah je bil Luka Bele v kategoriji kadeti +70kg, kjer je prišel v finale in osvojil drugo mesto, ter tako osvojil po skupnem seštevku že drugi laskavi naslov POKALNI ZMAGOVALEC . Čestitke za nova dva pokala v pokalnem tekmovanju. Ekipo sta vodila Dani Lotrič in Luka Bele, ki sta z vso svojo pozitivno energijo motivirala in stimulirana našo izbrano vrsto. Velika zahvala za odlične rezultate gre tudi njima. Vedno boljša in odločna sta. Zahvala gre tudi podjetju MOS Servis d.o.o. za izposojo kombija.