Štiričlanska ekipa se je 26.11.2013 odpravila na mednarodno tekmovanje v karateju, ki je potekalo v Ljubljani v športni dvorani Slovan. Udeležilo se ga je več  kot štiristo karetistk in karateistov iz trinajstih držav iz 70 klubov, kjer so tudi karateisti iz Kozjanskega in Obsotelja stopili na stopničke.

To je ena izmed zadnjih tekem pred bližajočim državnim prvenstvom do 21 let, ki bo decembra.  V dopoldanskem delu tekmovanja so na tatamije stopili kataši. V kategoriji starejših dečkov sta nastopila brata Jan in Bor Hartl. Oba sta stopila na stopničke in sicer Bor je osvojil odlično 2. mesto, Jan pa je zasedel 3.mesto. V kategoriji ml. članov je nastopil najbolj izkušeni tekmovalec iz kluba, kjer je v repasažu za 3. mesto izgubil. V popoldanskem delu turnirja pa so se na tatamije stopili borci. Prva je na tatami stopila borka Anja Rajgl, ki je izgubila v prvem kolu. V repasaž se ji tako ni uspelo uvrstiti.Prav tako je izgubil v prvem kolu v kategoriji med mlajšimi člani Joži Preskar, kjer se mu ni uspelo uvrstiti v repasaž.